JCEE s.r.o.

Jednoúčelové stroje

Hlavní náplní výrobního programu JCEE, s.r.o. je vývoj a výroba automatických strojů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme výrobu zakázkových zařízení od konstrukčního návrhu přes výrobu, oživení až po instalaci strojů u zákazníka. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.
Firma vyrábí zejména montážní a kontrolní stroje, automatizovaná pracoviště a montážní linky sloužící k mechanizaci a automatizaci výrobních procesů. Tato zařízení jsou vyvíjena podle požadavků zákazníků nebo podle dodané technické dokumentace. Vyráběné stroje splňují požadavky evropských norem a mají certifikát CE.

Konstrukce

Než se stroj, či výrobní linka začne stavět, musí nejprve někde vzniknout. Od toho má firma JCEE k dispozici vlastní konstrukční kancelář, kde se zhmotňují prvotní vize a nápady, které jsou následně týmem našich špičkových specialistů proměněny ve skutečnost, kdy při konstrukci zařízení je kladen důraz na maximální efektivitu a ergonomii provozu.

Mechanická konstrukce

Naši odborníci s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi v oboru jednoúčelových strojů využívají při své práci plně parametrického software SolidWorks pro kompletní návrh stroje i pro tvoření výkresové dokumentace, která je následně odesílána do obrobny k výrobě.

Elektrická konstrukce

Pro návrh elektrického zapojení stroje používají naši specialisté profesionálního software e-Plan electric, který automatickým generováním obsahu a kusovníku artiklů umožňuje soustředit se pouze na konstrukci elektro zapojení.

Vývoj software

Stroj jako takový by bez řádného řídícího software nebyl schopen fungovat, z tohoto důvodu firma JCEE disponuje vlastními vývojovými kapacitami, jež jsou připraveny vyvinout software dle požadavku zákazníka.

Výrobní zařízení

Firma JCEE vyvíjí a dodává celou škálu výrobních zařízení, vycházející ze zákazníkovy specifikace, ať už se jedná o jednotlivá ruční pracoviště, poloautomatická zařízení až po celé montážní linky a plně automatizované stroje.

S automatizací od naší firmy se lze setkat v různých odvětvích. Dominantní podíl tvoří automobilový, ale s řadou realizací se lze setkat i v elektrotechnickém nebo zdravotnickém průmyslu. Mezi hlavní oblasti působení lze zařadit svářecí, šroubovací, ovíjecí zařízení nebo lisovací, nýtovací či jinak tvářecí stroje.

Kontrolní zařízení

V době, kdy je kladen důraz na kvalitu výroby, není třeba jen výrobky tvořit, ale také je kontrolovat. Firma JCEE má bohaté zkušenosti s konstrukcí a výrobou rozličných měřících, testovacích a kontrolních stanovišť v celé řadě průmyslových odvětví a aplikací.

Mezi již dodaná zařízení patří například testery úniku kapalin, vakuové kontroly konců trubek po tváření, testery průtoku, vyhodnocování typů výrobků, ale i vizuální testovací zařízení pomocí kamer a mnoho dalších.

Kontaktní formulář

  Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami použití
  JCEE s.r.o.

  Proč my?

  Japonské kořeny společnosti a 30 let praxe v oboru se odráží na preciznosti a vysoké kvalitě výroby a služeb s důrazem na specifické potřeby zákazníka. Díky vlastní konstrukční kandceláři, montáži i obrobně vzniká celý stroj pod jednou střechou od prvotní poptávky až po jeho předání zákazníkovi.
  0
  Let na trhu
  0
  Zaměstnanců
  0
  Strojů na míru
  Dlouholeté
  zkušenosti
  Prioritou je
  spokojený zákazník
  Působíme po
  celé republice
  Kompletní
  servis
  Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
  OK