JCEE s.r.o.

Zastoupení

Hlavní náplní výrobního programu JCEE, s.r.o. je vývoj a výroba automatických strojů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Zajišťujeme výrobu zakázkových zařízení od konstrukčního návrhu přes výrobu, oživení až po instalaci strojů u zákazníka. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.
Firma vyrábí zejména montážní a kontrolní stroje, automatizovaná pracoviště a montážní linky sloužící k mechanizaci a automatizaci výrobních procesů. Tato zařízení jsou vyvíjena podle požadavků zákazníků nebo podle dodané technické dokumentace. Vyráběné stroje splňují požadavky evropských norem a mají certifikát CE.

Robotize

Autonomní mobilní roboty ROBOTIZE GoPal nastavují nové standardy flexibility a bezpečnosti v oblasti automatizace interní logistiky. Řešení lze nasadit během několika dní, bez nutnosti provádění zásadních změn ani v pracovních postupech, ani ve svém prostředí. GoPal je první a jediné plně integrované a schválené řešení pro automatizaci a optimalizaci přepravy palet v továrnách a skladech. Kolaborativní roboty jsou schváleny pro použití v široké škále průmyslových odvětví.

Nisca

Profesionální přenosná popisovací zařízení od společnosti CANON FINETECH NISCA IN., splňují ty nejvyšší požadavky profesionálního značení vodičů.
Díky termotransferové technologii tisku zůstane označení trvale čitelné.

CSM

Zajišťujeme prodej a servis automatických ohýbaček CSM pro Českou a Slovenskou republiku. CSM je světovým výrobcem ohýbaček trubek s více než třicetiletou tradicí, její výrobky jsou používány v automobilovém, leteckém, chemickém, energetickém a nábytkářském průmyslu.

Janome

JANOME Sewing Machine Co. Ltd. je světoznámým výrobcem šicích strojů a od roku 1992 nabízí průmyslové roboty a elektrolisy. Tato zařízení mohou být použita jako samostatné výrobní systémy nebo mohou být integrována v automatizovaných zařízeních a výrobních linkách.
JCEE s.r.o.

Proč my?

Japonské kořeny společnosti a 30 let praxe v oboru se odráží na preciznosti a vysoké kvalitě výroby a služeb s důrazem na specifické potřeby zákazníka. Díky vlastní konstrukční kandceláři, montáži i obrobně vzniká celý stroj pod jednou střechou od prvotní poptávky až po jeho předání zákazníkovi.
0
Let na trhu
0
Zaměstnanců
0
Strojů na míru
Dlouholeté
zkušenosti
Prioritou je
spokojený zákazník
Působíme po
celé republice
Kompletní
servis
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
OK